Cofidis půjčky

Jedním z hlavních hráčů na poli nebankovních půjček a spotřebitelských úvěrů v České republice je společnost Cofidis. Vedle Úvěru na cokoliv a Osobního úvěru nabízí Cofidis i kreditní karty. Podívejme se na parametry těchto produktů podrobněji.

Cofidis Půjčka na cokoliv

Tento neúčelový úvěr je určen pro univerzální použití - můžete jej využít na nákup domácích spotřebičů, vybavení domácnosti, financování dovolené nebo třeba pořízení nového auta. Výše Cofidis půjčky je 20 000 – 300 tisíc, doba splatnosti až 84 měsíců. Vedle neuvěřitelně nízkých splátek je zde výhodou nulový poplatek za vyřízení půjčky a také velmi rychlé posouzení žádosti o úvěr - už za 10 minut budete vědět, zda úvěr dostanete.

Cofidis Osobní úvěr

Cofidis Osobní úvěr je udělován ve výši 40 000 – 150 000. Opět se jedná o úvěr na cokoliv, jeho výhodou je flexibilita – měsíční splátku můžete přizpůsobit Vašim aktuálním možnostem. Navíc – pokud řádně platíte měsíční splátky, navyšuje se Vám částka, kterou si můžete znovu půjčit (jedná se o tzv. revolvingový úvěr).

Cofidis Kreditní karta

Cofidis kreditní karta Vám může nabídnout limit čerpání až 150 000 Kč (v závislosti na individuálním posouzení Vaší bonity). Velmi výhodně je nastavena také úroková sazba a RPSN. Podobně jako u Cofidis Osobního úvěru i zde s každou splacenou částkou získáváte možnost čerpat další peníze. Ke kartě je možné sjednat si pojištění schopnosti splácet pro případ ztráty zaměstnání nebo pracovní neschopnosti.

Více na www.cofidis.cz

Publikováno 15. 3. 2013

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.sPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Infoweb o půjčkách. Neposkytujeme půjčky ani úvěry.