Express Credit půjčka

Půjčka Express Credit patří mezi nebankovní krátkodobé půjčky, nazývané někdy SMS půjčky nebo finské půjčky. Je to produkt společnosti ECVI s.r.o.

Vlastnosti Express Credit půjčky

Express Credit půjčka je půjčka rychlá a dostupná. Výše první půjčky je od 1000 Kč do 4500 Kč, doba, na kterou se poskytuje je 7, 14, 21 nebo 28 dní. Je možné opakovaně prodlužovat dobu splatnosti. Není třeba uvádět účel půjčky, ani nemusíte mít ručitele. Opakovaná půjčka je možná až do 15 000 Kč.

Pro sjednání Express Credit půjčky existují dva způsoby:

Online žádost

První variantou je sjednat si půjčku přes internet. Postup je následující: na stránce express-credit.cz se zaregistrujete, přihlásíte se do systému, vyberete si výši půjčky a dobu splatnosti, potvrdíte souhlas s podmínkami půjčky a zašlete na jeden z účtů společnosti ECVI s.r.o. registrační poplatek 1 Kč. Potom obdržíte peníze převodem na váš bankovní účet. Pokud máte účet u ČSOB, Česká spořitelny, GeMoney Bank, Raiffeisenbank, Komerční banky nebo Fio banky, peníze budete mít do 60 minut. V případě ostatních bank vám budou peníze připsány do 24 hodin.

Sjednání přes SMS

Druhá možnost, jak požádat o Express Credit půjčku, je prostřednictvím SMS. Také v tomto případě je nutno se předem registrovat na internetu, ale žádat o půjčku a potvrzovat souhlas s podmínkami půjčky již budete pomocí SMS.

Možné sankce

K nevýhodám půjčky patří poměrně přísné sankce v případě prodlení se splátkou půjčky. Pokud se zpozdíte se splátkou půjčky o více než 30 dnů, budete muset zaplatit poměrně vysokou částku za opožděnou splátku. Dbejte proto na to abyste byli schopni půjčku včas a řádně splatit.

Publikováno 15. 3. 2013

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.sPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Infoweb o půjčkách. Neposkytujeme půjčky ani úvěry.