Půjčka Půjčkomat.cz

Chybí Vám peníze před výplatou a potřebujete si půjčit? Vyzkoušejte malou, rychlou a dostupnou půjčku na Půjčkomat.cz

Půjčkomat.cz – rychlá půjčka před výplatou

Typ půjčky, kterou Půjčkomat.cz nabízí, se označuje jako půjčka před výplatou. Hlavním smyslem tohoto jednoduchého úvěru je totiž překlenout aktuální nedostatek financí v období dvou až tří týdnů do výplaty. Na Půjčkomat.cz si můžete půjčit 500 – 5000 Kč na 5 – 31 dní. Půjčka je bez skrytých poplatků – při žádosti přímo vidíte, kolik za půjčené peníze zaplatíte a také dokdy má být splátka uhrazena.

Pro koho je půjčka půjčkomat určena

Žadateli o půjčku půjčkomat musí být více než 18 let, musí být občanem České republiky a nesmí mít problém se splácením jiných dluhů a závazků (tedy žádný zápis v registru dlužníků). Doklad o příjmu není potřeba, a tak je tento úvěr vhodný i pro důchodce, matky na MD, studenty nebo nezaměstnané.

Jak na to

Prvním krokem pro získání této nebankovní půjčky bude Vaše registrace do systému Půjčkomat.cz. V registračním formuláři zadáte údaje o sobě – jméno, příjmení, telefon, email, a také číslo bankovního účtu, na který Vám mají být peníze zaslány. Abyste potvrdili správnost čísla účtu, zašlete částku 1 Kč na bankovní účet Půjčkomat.cz

Pak už si zvolíte požadovaný obnos, dobu splatnosti a žádost odešlete ke zpracování. Obratem se dozvíte o schválení, případně neschválení žádosti. Bude-li Vaše půjčka schválena, což je velmi pravděpodobné, budou Vám peníze obratem poslány na účet.

Publikováno 15. 3. 2013

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.sPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Infoweb o půjčkách. Neposkytujeme půjčky ani úvěry.