Home Credit půjčka

Nebankovní společnost Home Credit a.s. je známou a zavedenou společností, která poskytuje rychlé a výhodné spotřebitelské úvěry. Vedle spotřebitelských půjček nabízí rovněž nebankovní kreditní karty, nákupy na splátky nebo financování nákupu automobilu.

Půjčka od HomeCreditu

HomeCredit půjčka Vám může poskytnout až 150 000 Kč se splatností až 84 měsíců. Nebudete potřebovat ručitele ani zástavu a můžete si sjednat pojištění schopnosti splácet – to zahrnuje například pojištění ztráty zaměstnání, ukončení podnikatelské činnosti nebo dlouhodobé pracovní neschopnosti. K výhodám nebankovní půjčky Home Credit patří také možnost průběžně měnit výši splátek podle Vašich momentálních možností.

Home Credit kreditní karta

Kreditní karty už dávno nejsou pouze doménou bank. S nebankovní kreditní kartou od HomeCredit můžete nakupovat pohodlně a výhodně – v rámci až 51 denního bezúročného období neplatíte za čerpané peníze vůbec žádné úroky ani poplatky. Mimoto můžete s kreditkou Home Credit získat u vybraných prodejců až 15% z ceny nákupu zpět.

Půjčka na auto

Vedle neúčelové půjčky na cokoliv nabízí společnost Home Credit také účelovou půjčku na auto. Ta je určena pro financování osobního i užitkového vozidla do hmotnosti 3,5 t. Minimální částka, kterou si lze půjčit, je 30 000 Kč a v některých případech můžete být tato půjčka již s 0% akontací.

Publikováno 15. 3. 2013

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.sPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Infoweb o půjčkách. Neposkytujeme půjčky ani úvěry.