Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Vedle bankovních společností poskytují půjčky a úvěry také nebankovní subjekty. Jedná se o menší i větší soukromé společnosti, případně soukromé osoby. Pro koho jsou nebankovní půjčky určeny a jaké jsou jejich hlavní výhody?

Nebankovní půjčky tradičních poskytovatelů

Pokud jste bonitním a bezproblémovým žadatelem o půjčku, můžete využít "tradičních nebankovních poskytovatelů půjček". Jsou to solidní společnosti, které poskytují podobné půjčky jako banky, s podobnými podmínkami a podobnými nároky. Jedná se o společnosti jako například Cofidis, Home Credit, nebo Cetelem

Nebankovní půjčky bez příjmu

V první řadě jsou nebankovní půjčky snadno dostupné. To znamená, že i ten, kdo s žádostí o půjčku neuspěje v bance, má v případě nebankovní půjčky šanci. Jedná se zejména o žadatele s nízkým příjmem – nebankovní společnosti většinou výši příjmu zpravidla neprověřují.

Nebankovní půjčky bez registru

V některých případech nebývá problém ani záznam v registru dlužníků. Existují nebankovní společnosti, které tolerují Vaše prohřešky se splácením dřívějších půjček a peníze Vám poskytnou, i když záznam v registru máte. Musíte ale počítat s méně výhodnými podmínkami půjčky (vyšší úrok a RPSN, vyšší sankce za nesplacení půjčky). Mezi tyto společnosti patří například Provident.

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti

Speciální kategorií nebankovních půjček jsou nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Vlastníte-li byt, dům či jinou nemovitost, kterou můžete dát do zástavy, máte možnost získat velmi výhodné nebankovní půjčky kde opravdu půjčí na cokoliv. U nebankovních půjček se zástavou nemovitosti většinou není potřeba dokládat příjem a někdy se ani nekontroluje registr dlužníků.

Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Při sjednávání nebankovní půjčky je potřeba dát si pozor na některé podvodné společnosti a soukromníky. Je-li nutné cokoliv platit před tím, než obdržíte peníze, je to podezřelé. Hledejte proto nebankovní půjčky bez poplatku předem.

Publikováno 12. 3. 2013

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.sPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Infoweb o půjčkách. Neposkytujeme půjčky ani úvěry.