Sms půjčka před výplatou ihned

Mobilní telefon patří k našemu každodennímu životu a prostřednictvím mobilu je dnes možné také požádat o půjčku. Některé nebankovní společnosti se totiž specializují na malé rychlé půjčky, o které se žádá pomocí SMS zprávy z mobilu. Tyto bleskové půjčky slouží zpravidla k překonání aktuálního nedostatku financí před výplatou, a proto je půjčka označována také jako SMS půjčka před výplatou.

Jaká je půjčka před výplatou?

SMS půjčku před výplatou získáte většinou ve výši do 5000 nebo 10000 Kč, pokud žádáte poprvé, je maximální částka o něco nižší. Doba splatnosti půjčky bývá typicky do 30 dní – jedná se tedy o malou krátkodobou půjčku. Půjčka je většinou bez doložení příjmů a u některých společností mohou uspět i žadatele se zápisem v registru dlužníků. O SMS půjčku před výplatou lze žádat také prostřednictvím internetového online formuláře půjčky. Celý proces žádosti o půjčku je pak ještě rychlejší a pohodlnější.

SMS půjčka před výplatou - jak to funguje

Chcete-li požádat o SMS půjčku před výplatou, na Vašem telefonu vyťukáte SMS zprávu podle vzoru, který se dočtete na internetových stránkách dané nebankovní společnosti. Tuto zprávu odešlete a následně Vám přijde informace o schválení nebo neschválení půjčky. Jako potvrzení zájmu o půjčku na tuto zprávu odpovíte opět podle definovaného vzoru. Pokud o půjčku žádáte poprvé, je možné, že Vás bude kontaktovat operátorka půjčky a probere s Vámi formality a případné nejasnosti.

Publikováno 12. 3. 2013

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.sPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Infoweb o půjčkách. Neposkytujeme půjčky ani úvěry.