Půjčky pro nezaměstnané

Počet nezaměstnaných neustále narůstá a ani do budoucna se pravděpodobně tento trend nebude měnit. Jaké možnosti získat úvěr mají lidé bez práce a kdo půjčky pro nezaměstnané nabízí?

Nebankovní půjčky pro nezaměstnané

Situace člověka, který pobírá pouze sociální dávky, případně si příležitostně přivydělá krátkodobou brigádou, není při žádosti o půjčku jednoduchá. Ale nic není ztraceno. Řada nebankovních společností je ochotna poskytnout půjčku i lidem bez stálého příjmu. Tyto nebankovní půjčky pro nezaměstnané se vyznačují vysokou dostupností a také rychlostí – peníze je možno získat prakticky ihned.

Půjčky pro nezaměstnané do 5000

Typickým zástupcem těchto dostupných půjček jsou půjčky pro nezaměstnané do 5000 Kč. Jedná se o tzv. SMS půjčky – lze o ně žádat online přes internet nebo pomocí mobilního telefonu zasláním SMS zprávy. Samozřejmostí je, že se nekontrolují příjmy žadatele a někdy se ani nenahlíží do registru dlužníků. O schválení půjčky se žadatel dozví už do několika málo minut od poslání žádosti a peníze mu jsou zaslány okamžitě.

Na účet i hotově

Půjčka je zpravidla poslána na bankovní účet žadatele, ale nebankovní společnosti počítají i s tím, že ne všem může tento způsob vyhovovat (například pokud má někdo bankovní účet obstaven kvůli exekuci) a nabízejí možnost zaslání půjčky složenkou. Peníze tak klient obdrží hotově – na ruku.

Publikováno 14. 3. 2013

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.sPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Infoweb o půjčkách. Neposkytujeme půjčky ani úvěry.