První půjčka zdarma je vítaná nabídka

Půjček existuje nepřeberné množství a vyznat se v nich a vybrat takovou, které pak nebudeme litovat je nesnadný úkol. Naštěstí na poli krátkodobých půjček existuje varianta, která nabízí zdarma vyzkoušení si půjčky bez poplatků. První půjčka zdarma tak nabízí možnost otestovat si v praxi, jak celá půjčka funguje a nic při tom neriskovat. Nenabízí ji však každá společnost, pouze některé nebankovní půjčky před výplatou vycházejí touto nabídkou vstříc všem novým klientům, kteří ještě váhají.

Jaké jsou důvody k půjčce zdarma?

Nehledejte v tom nic nekalého. Na půjčkovém trhu v segmentu mikropůjček zavládl nejen u nás poměrně nelítostný konkurenční boj, ze kterého těží žadatele o půjčku různými benefity a výhodami. Půjčka na měsíc zdarma pro všechny nové žadatele je jednou z reklamních podpůrných strategií, jak získat větší tržní podíl a sleduje jediný cíl, kterým je získat nové klienty naučit je pravidelně si každý měsíc půjčovat peníze před výplatou. Všichni známe rčení, že zvyk je železná košile a u půjčky to platí dvojnásob. První půjčka zdarma je tak opravdu bez poplatků a dalších skrytých fíglů. Pokud ji vrátíte ve stanoveném termínu, nezaplatíte za ni nic. Pouze vrátíte půjčenou sumu peněz, kterou jste dostali na účet.

Jaké jsou omezení a limity?

Zásadní je vědět to, že tato nabídka platí jen pro mikropůjčky. Nevztahuje se na velké půjčky od 10 000 Kč výše. V případě že hodláte otestovat půjčku 100 000 Kč, tuto akci nehledejte. Důvod je také ten, že větší půjčky jsou na delší dobu, desítek měsíců a na tak dlouhou dobu jsou náklady na půjčku už pro finanční společnosti vysoké. Akce je tedy jen u malých půjček, které jsou ihned vypláceny na účet. Omezení je také pro maximální sumu a to na 5000 až 10 000 Kč, podle poskytovatele, kterého si zvolíte. Splatnost je 1 až 30 dní, tedy období před výplatou.

Na co si dát pozor?

Půjčka zdarma je docela v pořádku, můžete si vše vyzkoušet a otestovat v reálném životě a zjistíte, jaká je společnost, která vám půjčuje. Problém nastává u opakovaných půjček, kdy si navyknete půjčovat si každý měsíc, nebo přinejmenším častěji, než je zdrávo. Poplatek za další půjčky je totiž už docela vysoký. Také by jste neměli financovat tímto zdrojem dlouhodobé finanční potřeby, k tomu slouží jiné typy půjček.

Publikováno 22. 12. 2017

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.sPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Infoweb o půjčkách. Neposkytujeme půjčky ani úvěry.