Profi Credit

Společnost Profi Credit Czech, a. s. funguje na českém trhu již od roku 1994. Dříve působila pod obchodním jménem Profireal, a. s., která se zabývala především obchodem s nemovitostmi a odkupem a správou pohledávek. Postupně společnost přidávala další služby a nyní se zabývá hlavně finančními službami. Profi Credit poskytuje půjčky a úvěry soukromým osobám nepodnikatelům, ale i podnikatele a firmy. Díky široké produktové nabídce si u společnosti Profi Credit vybere opravdu každý.

Filosofie Profi Credit

Profi Credit se soustředí na osobní přístup a každého klienta vnímá jako jedinečného partnera, který je pro společnost vždy na prvním místě. Díky široké pobočkové a zprostředkovatelské síti jsou zaměstnanci společnosti kdykoliv ochotni a schopni navštívit klienta a podrobně mu žádaný produkt vysvětlit a připravit nejlepší možnou variantu. Společnosti Profi Credit disponuje více než 1000 poradců napříč celou republikou, takže jejich rychlost reakcí je opravdu nedostižná. Společnost již poskytla spotřebitelské úvěry více než 100 000 spokojených klientů.

Nabídka Profi Credit

Společnosti Profi Credit nabízí produkty opravdu pro všechny. Vše začíná jednoduchou a velice snadnou online půjčkou Profi Credit prakticky pro každého. Dále má společnost v nabídce půjčky pro důchodce, ženy na mateřské dovolené, podnikatele i živnostníky. Společnost Profi Credit dokáže i velice účinně a levně refinancovat stávající úvěrové smlouvy. Vše velmi rychle, snadno a jednoduše.

Publikováno 15. 3. 2013

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.sPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Infoweb o půjčkách. Neposkytujeme půjčky ani úvěry.