Půjčky na mateřské dovolené

Peněz nazbyt nemá většina pracujících lidí a v ještě daleko těžší situaci pak jsou ženy na mateřské dovolené. Zejména matky – samoživitelky jsou odkázány pouze na rodičovský příspěvek. Jaké jsou možnosti půjček pro ženy na mateřské v případě, že se vyskytne nečekaná událost vyžadující finanční injekci?

Půjčky na mateřské – bez doložení příjmu

Žena na mateřské dovolené se nemůže prokázat pravidelným příjmem – sociální dávky žádného potenciálního věřitele asi zajímat nebudou. Bude tedy nutné hledat půjčky bez nutnosti dokládat výši příjmů. Tyto půjčky najdeme u nebankovních společností a u soukromých investorů. Půjčky od soukromníků jsou velmi rizikové a nelze je příliš doporučovat, existuje ale řada zavedených nebankovních společností, které půjčky na mateřské dovolené poskytují.

Půjčky na md na účet

Jedná se především o malé, okamžité a krátkodobé půjčky – tzv. SMS půjčky. To jsou půjčky do výše zhruba 10000 Kč se splatností až 30 dní. Pro jejich přidělení není potřeba dokládat příjem, a jsou tak vhodné i pro ženy na MD. Asi nejrychlejším způsobem, jak získat peníze, je pak požádat o půjčku na mateřské na účet. Půjčka převodem na účet – máte-li účet u stejné banky jako společnost, která úvěr poskytuje, je velmi rychlá a můžete mít peníze již do několika desítek minut od podání žádosti.

Půjčka na ruku

Ne každý, kdo si potřebuje půjčit, má k dispozici bankovní účet, který může pro zaslání půjčky použít. Důvody mohou být různé – například když je bankovní účet úředně obstaven. Pro tento případ jsou určeny půjčky na mateřské na ruku – zpravidla realizované zasláním peněz pomocí poštovní složenky na adresu uvedenou v žádosti o půjčku.

Publikováno 12. 3. 2013

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.sPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Infoweb o půjčkách. Neposkytujeme půjčky ani úvěry.