Půjčky na OP ihned

Už jste měli někdy při žádosti o běžnou půjčku pocit, že se v těch lejstrech, dokladech o příjmu a potvrzeních ztratíte? Podívejme se, jak vypadá nabídka jednoduchých, snadných a dostupných půjček, kde Vám při žádosti bude stačit předložit jen občanský průkaz (OP).

Půjčky na ihned a hotově

Chcete-li získat půjčku na OP ihned a hotově, bude pravděpodobně nutné obrátit se na soukromé investory. Ti půjčují velmi rychle a bude jim asi stačit jen Váš občanský průkaz. Podmínky půjček od soukromníků jsou ale velmi nevýhodné a rizika jsou enormní.

Úvěr od nebankovních společností

Půjčky na OP poskytují také nebankovní společnosti. Nebankovní firmy si na zbytečné papírování nepotrpí, ne všechny ale tyto jednoduché půjčky poskytují. Některé například doklad o příjmech požadují, ale dá se říci, že u většiny nebankovních půjček si s občankou vystačíte. A dokonce existují i půjčky, kde pro získání peněz stačí mít mobilní telefon a bankovní účet.

Bez registru dlužníků

Záznam v registru dlužníků žádost o půjčku určitě neusnadní. Některé společnosti ale registry dlužníků ignorují, a tak je získání půjčky na OP bez registru více než reálné. Zejména v oblasti malých krátkodobých půjček do výplaty je šance na půjčku bez registru velmi dobrá.

Půjčka online

Žádost o půjčku můžeme urychlit, pokud využijeme online formulář na internetu. Zde stačí uvést správně osobní údaje, zvolit výši požadované půjčky, žádost odeslat a počkat si na schválení. Při podpisu smlouvy o půjčce pak předložíme OP, aby si věřitel ověřil naší totožnost, a peníze máme k dispozici.

Publikováno 12. 3. 2013

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.sPůjčky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.
Infoweb o půjčkách. Neposkytujeme půjčky ani úvěry.